I tak własnie przez zupełny przypadek natrafiłam na stronę LPM ,gdzie właśnie trwały zgłoszenia do kampanii.
I tak któregoś dnia dostałam pięknego maila,że będę miała możliwość przetestowania.
Testowanie takiego żelu to sama przyjemność.
Żel ma miłe dla oka opakowanie i przyjemny zapach,a kąpiel z jego użyciem to rozkosz dla naszego ciała.Jest to idealny żel dla miłośników owocowych aromatów.Zapach żelu jest bardzo intensywny,a kąpiel w nim zamienia się w intensywną aromaterapię.Gęsta kremowa piana która idealnie nawilża i nie wysusza naszego ciała.
Więcej informacji na temat marki LPM ZNAJDZIECIE POD LINKIEM https://ambasadorkalpm.pl/


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz