Jak zapewne pamiętacie dzięki
https://www.everydayme.pl/ miałam przyjemność przetestować szczoteczkę Oral-B Genius 9000.Pod ostatnim wpisem obiecałam Wam pokazać wrażenia z testowania szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000.Dziś nastał ostatni dzień projektu testowania więc pora na abyście poznali moją opinię na jej temat.
Na początek przedstawię Wam kilka podstawowych informacji na temat szczoteczki.
W zestawie otrzymałam:
*szczoteczkę elektryczną
*4 końcówki wraz z futerałem do ich przechowywania(CrossAction, FlossAction, 3D White,Sensitive)
*etui podróżne z możliwością ładowania
*2 ładowarki
*uchwyt do smartphona
*Instrukcje obsługi w różnych językach
Ten model szczoteczki wyposażony jest w 6 trybów ''pracy'':
*Tryb Daily Clean (tryb czyszczenia codziennego,nie jest pokazany na wyświetlaczu trybu szczoteczki)
*Tryb Pro Clean (tryb dla nadzwyczajnego uczucia czystości,działa ze zwiększoną częstotliwością)
*Tryb Sensitive (tryb delikatnego czyszczenia-delikatne,ale dokładne czyszczenie wrażliwych obszarów)
*Tryb 3D White (tryb wybielania-polerowanie,do użytku okazjonalnego lub codziennego)
*Tryb Gum Care (delikatny masaż dziąseł)
*Tryb Tongue Clean (tryb czyszczenia języka).
Świetnym ''bajerem ''jest możliwość łączenia szczoteczki ze smartphonem za pomocą bluetooth.Dzięki temu mamy możliwość monitorowania swoich postępów w szczotkowaniu zębów pozwala to nam nie pomijać żadnych obszarów jamy ustnej podczas szczotkowania.
Aplikacja dostępna jest dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS lub Android i można ją pobrać np.z Google Play.
Najważniejsze zalety tej szczoteczki to:
*różne tryby pracy
*różne końcówki szczoteczek
*wodoodporna
*bateria wytrzymuje do 12 dni (u mnie było 10 dni przy myciu zębów 2 razy dziennie)
*szczoteczka sygnalizuje gdy siła nacisku mycia zębów jest zbyt duża
*timer-co 30 sekund delikatnym przerywaniem sygnalizuje aby przejść do szczotkowania następnego obszaru jamy ustnej,timer 2-minutowy-długi,przerywany sygnał dźwiękowy i migająca dioda oznaczają koniec zalecanego czasu szczotkowania
Minusy szczoteczki:
*aplikacja nie zawsze łączy się ze smartphonem,
*funkcja wykrywania położenia w aplikacji często gubi położenie np.przy przechyleniu głowy,ale przecież nikt nie tańczy podczas mycia zębów
*cena szczoteczki-niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić.
Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam,moje dziąsła przestały krwawić podczas szczotkowania i pozbyłam się przebarwień(co prawda nie do końca ale różnicę widać znaczną).
A na koniec porównanie:
Moja videorecenzja:
Serdecznie zapraszam do komentowania i dodawania swoich opinii.