czwartek, 14 grudnia 2017

Truskawkowy LPM-czyli moja krótka relacja z testów.

Nadszedł zimny,dla niektórych ponury i nie lubiany okres jesienno zimowy.W ten czas tęsknimy za wiosenno-letnimi promykami słońca a także za darami jakie daje nam przyroda.
I tak własnie przez zupełny przypadek natrafiłam na stronę  LPM ,gdzie właśnie trwały zgłoszenia do kampanii.


I tak któregoś dnia dostałam pięknego maila,że będę miała możliwość przetestowania. 
Testowanie takiego żelu to sama przyjemność.
Żel ma miłe dla oka opakowanie i przyjemny zapach,a kąpiel z jego użyciem to rozkosz dla naszego ciała.Jest to idealny żel dla miłośników owocowych aromatów.Zapach żelu jest bardzo intensywny,a kąpiel w nim  zamienia się w intensywną aromaterapię.Gęsta kremowa piana która idealnie nawilża i nie wysusza naszego ciała.
Więcej informacji na temat marki LPM ZNAJDZIECIE POD LINKIEM https://ambasadorkalpm.pl/

poniedziałek, 9 października 2017

testowanie produktów firmy FABERLIC

 Ostatnim czasem miałam tę przyjemność przetestowania produktów marki FABERLIC.
Jest to firma która ma szeroką gamę produktów nie tylko do czyszczenia kuchni,łazienek,piekarników,podłóg ale także odplamiacze,kredki do czyszczenia,wybielacze,chusteczki nawilżane do galanterii i mebli skórzanych oraz chusteczki  do usuwania plam.W swojej ofercie firma ma również coś dla pań,m.in pasty wybielające do zębów zapobiegające osadzaniu się kamienia,kosmetyki do pielęgnacji cery,kremy,maski,balsamy do ciała ale również coś dla naszych najmłodszych pociech tj.szampony,odżywki czy spray do rozczesywania włosów.
produkty dostępne tutaj TU

U mnie szczególnie świetnie sprawdziły się produkty do czyszczenia kuchni,zlewu,czy przypalonej patelni i garnków a efekty zobaczycie na zdjęciach.




****************************








*****************









*******************




****************************








Pod tym linkiem możecie składać zamówienia na powyższe produkty:



czwartek, 13 lipca 2017

Zakończenie projektu testowania Szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000

Jak zapewne pamiętacie dzięki https://www.everydayme.pl/  miałam przyjemność przetestować szczoteczkę Oral-B Genius 9000.Pod ostatnim wpisem obiecałam Wam pokazać wrażenia z testowania szczoteczki elektrycznej Oral-B Genius 9000.Dziś nastał ostatni dzień projektu testowania więc pora na abyście poznali moją opinię na jej temat.

Na początek przedstawię Wam kilka podstawowych informacji na temat szczoteczki.
W zestawie otrzymałam:
*szczoteczkę elektryczną
*4 końcówki wraz z futerałem do ich przechowywania(CrossAction, FlossAction, 3D White,Sensitive)
*etui podróżne z możliwością ładowania
*2 ładowarki
*uchwyt do smartphona
*Instrukcje obsługi w różnych językach
Ten model szczoteczki wyposażony jest w 6 trybów ''pracy'':
*Tryb Daily Clean (tryb czyszczenia codziennego,nie jest pokazany na wyświetlaczu trybu szczoteczki)
*Tryb Pro Clean (tryb dla nadzwyczajnego uczucia czystości,działa ze zwiększoną częstotliwością)
*Tryb Sensitive (tryb delikatnego czyszczenia-delikatne,ale dokładne czyszczenie wrażliwych obszarów)
*Tryb 3D White (tryb wybielania-polerowanie,do użytku okazjonalnego lub codziennego)
*Tryb Gum Care (delikatny masaż dziąseł)
*Tryb Tongue Clean (tryb czyszczenia języka).



Świetnym ''bajerem ''jest możliwość łączenia szczoteczki ze smartphonem za pomocą bluetooth.Dzięki temu mamy możliwość monitorowania swoich postępów w szczotkowaniu zębów pozwala to nam nie pomijać żadnych obszarów jamy ustnej podczas szczotkowania.
Aplikacja dostępna jest dla urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS lub Android i można ją pobrać np.z Google Play.
Najważniejsze zalety tej szczoteczki to:
*różne tryby pracy
*różne końcówki szczoteczek
*wodoodporna
*bateria wytrzymuje do 12 dni (u mnie było 10 dni przy myciu zębów 2 razy dziennie)
*szczoteczka sygnalizuje gdy siła nacisku mycia zębów jest zbyt duża
*timer-co 30 sekund delikatnym przerywaniem sygnalizuje aby przejść do szczotkowania  następnego obszaru jamy ustnej,timer 2-minutowy-długi,przerywany sygnał dźwiękowy i migająca dioda oznaczają koniec zalecanego czasu szczotkowania
Minusy szczoteczki:
*aplikacja nie zawsze łączy się ze smartphonem,
*funkcja wykrywania położenia w aplikacji często gubi położenie np.przy przechyleniu głowy,ale przecież nikt nie tańczy podczas mycia zębów
*cena szczoteczki-niestety nie każdy może sobie na nią pozwolić.

Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam,moje dziąsła przestały krwawić podczas szczotkowania i pozbyłam się przebarwień(co prawda nie do końca ale różnicę widać znaczną).

A na koniec porównanie:


Moja videorecenzja:





Serdecznie zapraszam do komentowania i dodawania swoich opinii.





piątek, 9 czerwca 2017

Wielkie testowanie Oral-B Genius 9000

Udało mi się dostać do chyba największego testowania najnowszej technologi w myciu zębów :) 
Bardzo wielkim zaskoczeniem była dla mnie wiadomość z  https://www.everydayme.pl/strona/rejestracja .
Ja już mam swój zestaw do testowania,a przede mną wielkie wyzwanie,o efektach przekonacie się niebawem. 


Ta nowa i innowacyjna szczoteczka to po prostu cudo techniki,wyposażona w cztery różne tryby pracy, które otwierają wiele możliwości personalizacji.Tryb czyszczenia codziennego,tryb pielęgnacji dziąseł,tryb delikatnego czyszczenia oraz tryb Pro-Clean.
Jesli chcecie uzyskać więcej informacji na temat szczoteczki Oral-B Genius 9000 zapraszam na maraton wiedzy na Everydayme : https://gronoambasadorow.everydayme.pl/pl/projekty/oral-b-genius-9000/maraton-wiedzy https://gronoambasadorow.everydayme.pl/pl/projekty/oral-b-genius-9000/maraton-wiedzy
Sprawdź jak działa inteligentny system szczotkowania Oral-B Genius 9000:
• Współpracuje z Tobą podczas szczotkowania, dokładnie czyszcząc każdy ząb, docierając do często pomijanych obszarów i zapewniając wysoką jakość szczotkowania każdego dnia (technologia oscylacyjno-rotacyjno-pulsacyjna - najnowsza technologia Oral-B)
• Chroni dziąsła, automatycznie zmniejszając prędkość i siłę nacisku w przypadku zbyt mocnego szczotkowania (technologia potrójnej kontroli siły nacisku)
• Aktywnie monitoruje szczotkowane obszary jamy ustnej, informując Cię o tych miejscach, które nie zostały wyczyszczone, dzięki czemu żaden obszar nie zostanie pominięty (technologia wykrywania położenia)

• Monitoruje każdy ruch, informując Cię o tym, kiedy należy zakończyć szczotkowanie (profesjonalny timer).

źródło informacji:

sobota, 27 maja 2017

Testowanie Werther's Orginal Soft Caramels

            Werther's Orginal Soft Caramels
-testowanie od Rekomenduj.to

Testowanie produktów to nie tylko możliwość ''dostania czegoś za darmo''ale także możliwość na spróbowanie czegoś,czego dotąd nigdy nie mieliśmy okazji spróbować,bądź po prostu mijaliśmy na sklepowych półkach ''bo za drogie dla nas''.Testowanie to również możliwość wyrażenia swojej opinii na temat danego produktu.
Wraz z początkiem maja dostałam bardzo miłą i słodką wiadomość że dostałam się do kampanii Werther's Orginal Soft Caramels.  Cieszyłam się ogromnie,a moje dzieci jeszcze bardziej.Szczerze przyznam ze do tej pory nigdy nie pokusiłam się aby zakupić te cukierki-i to był mój błąd.Dokładnie 15 maja z samego ranka zawitał do mnie kurier.Zawartością paczki byłam bardzo miło zaskoczona i nie mogłam sobie odmówić tej słodkiej przyjemności zjedzenia choć jednego.W pudełku ambasadora było 14 opakowań cukierków w paczkach i dropsach.
Od razu oczywiście podzieliłam rodzinie i znajomym aby każdy mógł spróbować.




Nie było osoby aby narzekała na smak cukierków.
Moim dzieciom do gustu najbardziej przypadły cukierki w dropsie,bo według nich są mięciutkie i pyszne,a przy ostatniej paczce nawet się pokłócili o nie :D 


Mojej mamie i znajomym szczególnie serce skradły cukierki Werther's Orginal w paczkach.Miękkie ,kremowe,delikatne i rozpływające się w ustach cukierki-takie właśnie sa nowe Werther's Orginal Soft Caramels.

Zaleta cukierków w dropsie jest to że zawsze można mieć je pod ręką.Zmieszczą się zarówno do torebki jak i  do kieszonki,więc żaden problem aby podczas jazdy na rowerze czy spaceru sięgnąć po chwilę przyjemności.



Jak możemy dowiedzieć się z ulotek Ambasadora,które były w zestawie wraz ze słodkościami cukierki te powstają na bazie unikalnej receptury łączącej prawdziwe masło i świeżą śmietankę.Mnie osobiście najbardziej urzekły Werther's Orginal w paczkach.Jak dla mnie idealna konsystencja,nie za twarde,nie za miękkie i rozpływające się w ustach karmelowe cukierki.To jest ta chwila przyjemności na którą czekałam.

niedziela, 21 maja 2017

I-say

I-say 
Panel,w którym wypełnia się ankiety które przychodzą na maila dość często.
Wymiana punktów na karty przepłacone i e-kupony.Znajomych zaprasza się z maila i za każdego znajomego jest przyznawane 100 punktów.Punkty za zaproszenia naliczane są raz w miesiącu.Jeśli ktoś zainteresowany proszę zostawić maila w komentarzu lub zapraszam na moją grupę na Facebooku.

piątek, 19 maja 2017

Testowanie kapsułek Vizir Go Pods 3w1

Ostatnio mam możliwość przetestowania świetnych kapsułek do prania #VizirGoPods3w1 #Vizir3in1Pods100bieliVizirawjednymprostympraniu!”.

Oczywiście zawartością swojej paczki Ambasadora podzieliłam się z rodziną i znajomymi,no i oczywiście każdy patrzył zdziwiony ''co ja wyprawiam,że rozdaje kapsułki'' :D
 Jakie jest moje zdanie na temat kapsułek-Uważam,że to jedne z lepszych kapsułek na rynku i zapewne po zakończeniu testowania ośmielę się je kupić.

Mają przyjemny zapach który unosi się w całej łazience a plamy znikają w mgnieniu oka.Najważniejszym dla mnie atutem jest to że nie śmiecą i nie ma w łazience ciągle porozsypywanego proszku .Mam pewność ze kapsułki na dobre zagoszczą w mojej łazience.Moją opinie już znacie a Wy jakie macie doświadczenie z tymi kapsułkami?






Panele z ankietami z których korzystam


             W tym poście dodam Wam wszystkie linki do rejestracji w panelach,w których jestem zarejestrowana i wypełniam ankiety.


Ogólnie to najważniejsze kroki aby zacząć zarabiać:
 *rejestracja (potwierdzenie linku,wypełnienie swojego profilu w danym panelu m.in wiek,płeć,województwo,zainteresowania itd.) 
*Ankiety są zazwyczaj nagradzane punktami,które mają określoną wartość pieniężną.Po uzbieraniu określonej w panelu ilości punktów będzie możliwość wybrania swojego wynagrodzenia.
*sprawdzanie maila(tam będą przychodzić ankiety które są dla nas dostępne,oczywiście może zdarzyć się tak że nie do każdej się załapiemy i nas ''odrzucą'' ale czasami tez ważna jest reakcja,czyli to po jakim czasie od maila weźmiemy się za ta ankietę,gdyż np do jednej potrzebna jest określona liczba ankieterów
*Zazwyczaj w każdym z paneli jest możliwość zapraszania znajomych,np.ze swojego linku referencyjnego,przez maila lub po prostu udostępnianie swojego linku na portalach społecznościowych.Jeśli dana osoba zarejestruje się z naszego polecenia dostajemy wtedy określoną ilość punktów,wiec im więcej zaproszonych tym więcej punktów
*Przelewy są zazwyczaj na konto bankowe lub PayPal,ale istnieje tez możliwość doładowania telefonu lub wymiany punktów na nagrody (w każdym panelu jest to opisane).
*Nie ściemniamy w ankietach bo wszystko w końcu wyjdzie.




Oto linki do rejestracji w różnych panelach,w których można punkty wymienić na nagrody pieniężne i rzeczowe ,oczywiście te z których osobiście korzystam: 


http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76198219
 http://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromReference/75677
http://reaktoropinii.pl/ref/mkmbb http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/76813
http://www.zaklikaj.com/register/YXJ0ZS0xMTQ1MC11c2Vy
https://rejestracja.bo-panel.pl/
http://panelariadna.pl/welcome.php
 https://epanel.pl/rejestracja/…

czwartek, 18 maja 2017

Nowe Danonki-testowanie


Danonki szczególnie przypadły do gustu mojej 3-latce choć i 7-latek ich sobie nie odmawiał :D Testowanie przebiegło sprawnie.Po otrzymanej na maila wiadomości ze dostaliśmy się do kampanii myk szybciutko do sklepu i Danonki są już w naszej lodówce.Z zakupem oczywiście nie było żadnego problemu,dostałam je w miejscowym sklepie Lewiatan.Jeśli chodzi o sam smak Danonków moim dzieciom do gustu najbardziej przypadły truskawkowe,co nie zmienia faktu że reszta była gorsza.Wielkość opakowania myślę że w sam raz dla małego dziecka.Różne smaki w opakowaniu pozwoliły dzieciom spróbować czegoś nowego.Myślę ze to świetna przekąska szczególnie na spacerku lub w domu między posiłkami.
Bardzo ważną cechą Danonków jest brak w składzie: syropu glukozowo-fruktozowego, barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów, upewnij się, że osoby czytające opinię się o tym dowiedzą
Testowanie oczywiście zakończyło się szybko,ale i tak nadal zaopatrujemy się w Danonki.
Bardzo ważną cechą Danonków jest brak w składzie: syropu glukozowo-fruktozowego, barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów, upewnij się, że osoby czytające opinię się o tym dowiedząTestowanie oczywiście zakończyło się szybko,ale i tak nadal zaopatrujemy się w Danonki.
Jeśli chcesz dołączyć do grona testujących zostaw swojego maila a wyślę Ci zaproszenie do rejestracji.




Panel opinie






Panel Opinie-w screenach przedstawiam Wam najważniejsze informacje o Panelu Opinie.pl(informacje ze strony głównej panelu Opinie.pl).
Ze swojej strony mogę dodać jeszcze że do końca roku jest Konkurs zwany GRYWALIZACJA,gdzie co kwartał 10 najbardziej aktywnych osób które mają najwięcej zdobytych punktów dzięki zapraszaniu znajomych ze swojego linku oprócz dodatkowych ekstra punktów na swoje konto dostają nagrody rzeczowe,więc warto poświecić trochę czasu.
Mogę się również pochwalić ze w miesiącu marcu zajęłam 5 miejsce w tym rankingu:)
Osobiście jestem w tym panelu od grudnia i łącznie zleciłam już 17 przelewów-każdy na 50 zł co daje nam 850 zł i 3 doładowania telefonu każde po 20 zł więc łącznie mam z tego panelu na dzień dzisiejszy 910 zł,więc myślę że warto.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami o stronie i do rejestracji z mojego linku: 










Testmetoo i mój test kapsułek do zmywarki Sunlight

W ostatnim czasie dzięki uprzejmości TESTMETOO miałam możliwość przetestowania kapsułek do zmywarki Sunlight EXPERT.   #SunlightExpertTMT ...