Ostatnio mam możliwość przetestowania świetnych kapsułek do prania #VizirGoPods3w1 #Vizir3in1Pods100bieliVizirawjednymprostympraniu!”.
Oczywiście zawartością swojej paczki Ambasadora podzieliłam się z rodziną i znajomymi,no i oczywiście każdy patrzył zdziwiony ''co ja wyprawiam,że rozdaje kapsułki''
:D
Jakie jest moje zdanie na temat kapsułek-Uważam,że to jedne z lepszych kapsułek na rynku i zapewne po zakończeniu testowania ośmielę się je kupić.
Mają przyjemny zapach który unosi się w całej łazience a plamy znikają w mgnieniu oka.Najważniejszym dla mnie atutem jest to że nie śmiecą i nie ma w łazience ciągle porozsypywanego proszku .Mam pewność ze kapsułki na dobre zagoszczą w mojej łazience.Moją opinie już znacie a Wy jakie macie doświadczenie z tymi kapsułkami?





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz