niedziela, 21 maja 2017

I-say

I-say 
Panel,w którym wypełnia się ankiety które przychodzą na maila dość często.
Wymiana punktów na karty przepłacone i e-kupony.Znajomych zaprasza się z maila i za każdego znajomego jest przyznawane 100 punktów.Punkty za zaproszenia naliczane są raz w miesiącu.Jeśli ktoś zainteresowany proszę zostawić maila w komentarzu lub zapraszam na moją grupę na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Testmetoo i mój test kapsułek do zmywarki Sunlight

W ostatnim czasie dzięki uprzejmości TESTMETOO miałam możliwość przetestowania kapsułek do zmywarki Sunlight EXPERT.   #SunlightExpertTMT ...